Rohkem infot

Te tahate saaada kõige kasulikumat protsendimäära?
Just sellist pakub sihtlaen, mille protsendimäär ei moodusta rohkem kui 14,9%. Selline protsent on enam kui mõistlik, võrreldes teiste finantsasutustega ja seda antakse kuni 5 aastaks. Laenu tähtaeg ei sõltu summast. See viitab sellele, et kliendil on õigus iseseisvalt määrata igakuise makse summa ja päev, mis sobib vaid temale.Selline variant on kahtlemata väga mugav, eriti nendele, kes ei saa palka kuu esimestel päevadel.

Kui kiiresti vaadatakse läbi taotlusi? Taotluse läbivaatamise protseduur hõlmab lihtsustatud taotluse esitamist pangakontoris või elektooniliselt Coop Panga kodulehel. Vastuse saab momentaanselt. Veel üheks iseärasuseks on laenu haldamine selle panga arveldusarvel, mille teeneid te kasutate. See tähendab, et ei ole vaja raisata aega uue arve avamisele. Raha laekumise aeg ei ületa tööpäevadel 72 tundi alates positiivse vastuse saamise momendist ja lepingu allkirjastamisest.
Kliendid, kes on kasutanud selle panga teenust, toovad välja lihtsuse, töötajate professinaalsuse ja kõikide opertasioonide kiiruse.

Populaarseim laenud