Loe rohkem

Enamasti sõlmitakse leping kuni üheks kuuks. Laenu õigeaegse tagastamise korral tehakse lepingus märgitud perioodiks järgmised maksed. Tagasimakse tähtaeg võib olla kuni 1 aasta või võib see olla tähtajatu.

Millised laenusummad on Monefit’is saadaval

Klient saab igal ajal avada krediidilimiidikonto limiidiga 3000 eurot, kuid enne seda peab ta tõestama oma maksejõulisust eelmise laenu tagasimaksmisega.

Peamised põhjused, miks on kasulik võtta laenu Monefit Line'iga

Monefit krediidiliini peamiseks eeliseks on see, et saate sama laenusummat uuesti kasutada, kuna pärast selle täielikku tagasimaksmist vabaneb limiit taas.

Loe rohkem

Te tahate saaada kõige kasulikumat protsendimäära?
Just sellist pakub sihtlaen, mille protsendimäär ei moodusta rohkem kui 14,9%. Selline protsent on enam kui mõistlik, võrreldes teiste finantsasutustega ja seda antakse kuni 5 aastaks. Laenu tähtaeg ei sõltu summast. See viitab sellele, et kliendil on õigus iseseisvalt määrata igakuise makse summa ja päev, mis sobib vaid temale.Selline variant on kahtlemata väga mugav, eriti nendele, kes ei saa palka kuu esimestel päevadel.

Kui kiiresti vaadatakse läbi taotlusi? Taotluse läbivaatamise protseduur hõlmab lihtsustatud taotluse esitamist pangakontoris või elektooniliselt Coop Panga kodulehel. Vastuse saab momentaanselt. Veel üheks iseärasuseks on laenu haldamine selle panga arveldusarvel, mille teeneid te kasutate. See tähendab, et ei ole vaja raisata aega uue arve avamisele. Raha laekumise aeg ei ületa tööpäevadel 72 tundi alates positiivse vastuse saamise momendist ja lepingu allkirjastamisest.
Kliendid, kes on kasutanud selle panga teenust, toovad välja lihtsuse, töötajate professinaalsuse ja kõikide opertasioonide kiiruse.

Tarbijad on alati huvitatud kõige kasulikemast ja taskukohastest rahalistest laenupakkumisest. Krediidiasutusi hinnati mitmete kriteeriumide järgi.

  1. Läbipaistvus.Valiti välja kõige populaarsemad kiirlaenud Eestis, töödeldi nende kohta käivat tagasisidet, et anda lihtsale inimesele täielik ülevaade ja aidata langetada õige valik.
  2. Õigeaegsus ja kaasaegsus. Üheks hindamiskriteeriumiks on see, et laenuteenuse pakkuja annab võimaluse taotleda laenu interneti kaudu, saada raha kontole vähem kui 15 minuti jooksul.
  3. Infovahetus. Informeerib inimesi krediitidest, nõustab antud valdkonnas.
  4. Hea laen. Anname teavet ainult turul jätkusuutlikkest laenudest.

Klient võtab krediiti finantsprobleemide lahendamiseks. Järgnevalt on ära toodud tagatiseta laenud standardtingimuste ja kulude võrdlemiseks.

Laenupakkujate erinevused

  1. Uus krediit. Sageli on tasuvam laenata teise teenuseosutaja käest, kui maksta summa tagasi olemasolevale teenusepakkujale.
  2. Laenu kulud. Arvestage laenu maksumusega. Lisaks krediidi tagasimaksetele tuleb silmas pidada ka lepingutasu.
  3. Krediidi hind. Võrreldes pangaasutuste pakkumisi kiir- ja väikelaenude osas, selgub, et pangad seavad soodsamaid tingimusi alustades 600 euro suurusest laenatavast summast. (Umbes 600 eurot algab väikese krediidilimiidiga). Enamik kodanikke laenavad, ent seejuures peaks ka teadma, kus pakutakse kasulikemaid tingimusi.

Laenamine internetis on õige samm, kui:

  • kui soovite raha saada otsekohe. Selliseid krediite võetakse kiiresti kasutuse mugavuse ja kiiruse tõttu. Raha laekub kontole 15 minuti jooksul
  • vaja on tagatiseta laenu. Tagatiseta krediitide puhul teostatakse vähem bürokraatiat ja laenude vormistamine on lihtsam
  • teil on vaja saada raha kodust lahkumata. Laenu võib võtta ka otse krediidiasutuselt, ent taotluse esitamine internetis on palju mugavam ja odavam.

Arvestada tuleb sellega, et tagatiseta krediidi puhul on intressimäär alati kõrgem. Laenuandjale tähendab nimetatud laen suurenenud riski, kuna krediiti väljastatakse tavalisest lihtsamalt. Protsess toimub väheste dokumentide esitamisega ja koostamisega, enamikul juhtudel käendajata.

Populaarseim laenud