Loe rohkem

Kõik rahalised tehingud toimuvad nutitelefoni kaudu, mis on klientide jaoks väga mugav. Vajamineva rahasumma laenamiseks pole enam vaja füüsilist panka taga otsida - on vaja vaid esitada internetis taotlus. Teisisõnu, Monefit mobiilne krediidilimiit toimib nagu krediitkaart.

Kuidas saan Monefit Line'ilt laenu?

Enamasti sõlmitakse leping kuni üheks kuuks. Laenu õigeaegse tagastamise korral tehakse lepingus märgitud perioodiks järgmised maksed. Tagasimakse tähtaeg võib olla kuni 1 aasta või võib see olla tähtajatu.

Millised laenusummad on Monefit’is saadaval

Sõlmides lepingu Monefit’iga on kliendil võimalik saada 50–3000 eurot. Üks oluline tegur veel - konto avamisel ei pea korraga kogu summat taotlema. Saab kontot avada ka tasuta ilma täiendavate investeeringuteta.

Klient saab igal ajal avada krediidilimiidikonto limiidiga 3000 eurot, kuid enne seda peab ta tõestama oma maksejõulisust eelmise laenu tagasimaksmisega.

Peamised põhjused, miks on kasulik võtta laenu Monefit Line'iga

MonefitCredit krediidilimiiti saavad kasutada ka teiste riikide kodanikud. Oluline tingimus on see, et klient on täisealine ja tal on positiivne krediidiajalugu teistes pankades. Taotleda saab igal ajal, kuna pank töötab ööpäevaringselt. See on kliendi jaoks väga mugav.

Monefit’i peamised eelised

 1. Laene registreeritakse ja hallatakse mugavalt mobiiltelefonis
  Kõiki laene jälgitakse spetsiaalse mobiilirakenduse abil. Lihtne ja mugav teenus arvestab aktiivse inimese tänapäevase eluviisi ja liikuvusega. Kõik saidil olevad teenused toimivad mobiilselt.
 2. Vahendeid kantakse välja kiirelt, ööpäevaringselt igal nädalapäeval / Vahendeid kantakse välja seitse päeva nädalas ööpäevaringselt
  Enamikul juhtudel kantakse laene välja 15 minuti jooksul. Kui pangakonto on sellistes Eesti pankades nagu Swedbank, SEB, LHV või Coop, sooritatakse tehinguid ka nädalavahetuse päevadel.
 3. Krediidikonto saate avada ja kasutada tasuta
  Monefit krediidilimiidi avamine ja haldamine on täiesti tasuta. Kuid selleks, et saada MonefitCredit’i kliendiks, peate läbima lihtsa identiteedi kontrollimise. Soovitame käia end tuvstamas Monefit Tallinna kontoris, kuid võite kasutada ka postkontorit. Pärast õnnestunud tuvastamist aktiveeritakse krediidikonto kohe.

Monefiti mobiilne krediidilimiit peamised tingimused:

 • Taotlust on lubatud esitada ainult üle 18-aastastele isikutele.
 • Laenu saavad ainult positiivse krediidiajalooga kliendid.
 • Taotluse saab esitada igal kellaajal, kuid seda vaadatakse läbi ainult kella 9.00–21.00.
 • Esmakordsel laenamisel peate oma isikut tuvastama Tallinna kontoris (või mõnes postkontoris)
 • Maksimaalne laenusumma on kuni 3000 eurot.
 • Tehingud sooritatakse 15 minuti jooksul.
 • Laenu tagasimakse tähtaega on võimalik ise valida.
 • Tavaline minimaalne sissemakse on 8%.

Monefit krediidiliini peamiseks eeliseks on see, et saate sama laenusummat uuesti kasutada, kuna pärast selle täielikku tagasimaksmist vabaneb limiit taas.

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on lühiajaline laen, mida iseloomustab kiire taotlemisprotsess ja vahetu väljamakse. Need on mõeldud lühiajaliste finantsvajaduste, nagu arvete maksmine või ootamatute kulude katmine, rahuldamiseks.

Kiirlaenude ajalugu

Kiirlaenude ajalugu on suhteliselt lühike. Need tekkisid 1980ndatel Ameerika Ühendriikides ja levisid kiiresti kogu maailmas. Kas sa teadsid, et esialgu olid kiirlaenud mõeldud peamiselt väikese sissetulekuga inimestele, kellel oli raske saada traditsioonilist pangalaenu?

Kiirlaenude liigid

Kiirlaenude seas on mitmeid liike, sealhulgas SMS-laenud, krediidiliinid ja väikelaenud. Iga tüübi tingimused ja intressimäärad võivad oluliselt erineda.

Kiirlaenu taotlemine

Kuidas kiirlaenu taotleda

Kiirlaenu taotlemine on lihtne ja kiire. Tavaliselt peate täitma ainult veebipõhise taotluse, esitama isikut tõendava dokumendi ja ootama heakskiitu. Mõne tunni või isegi minutite pärast võib raha olla teie pangakontol.

Kiirlaenu tingimused

Kiirlaenu saamise peamised tingimused on: vanus vähemalt 18 aastat, Eesti elamisluba või elamisluba, stabiilne sissetulekuallikas, puhas krediidi ajalugu ja kehtiv mobiiltelefon.

Kiirlaenu eelised ja puudused

Kiirlaenu eelised

Kiirlaenud võivad olla kasulikud, kui vajate raha kiiresti. Nende eelised on:

 • Kiirus: saate raha kätte väga kiiresti, mõnikord isegi mõne tunni jooksul.
 • Mugavus: taotlemine toimub tavaliselt veebis või telefoni teel ning dokumentide esitamine on minimaalne.
 • Kättesaadavus: kiirlaenud on kättesaadavad peaaegu kõigile, kellel on regulaarne sissetulek ja kes vastavad laenuandja nõuetele.

Kiirlaenu puudused

Kuigi kiirlaenud on kiire ja mugav viis ootamatute kulutuste katmiseks, on neil ka mõned puudused:

 • Kõrgemad intressimäärad: kiirlaenude intressimäärad võivad olla kõrgemad kui traditsiooniliste laenude puhul.
 • Lühike tagasimakse periood: tagasimakse periood on tavaliselt lühem kui traditsiooniliste laenude puhul, mistõttu võib kuumakse olla suurem.
 • Riskid: kui te ei suuda laenu õigeaegselt tagasi maksta, võivad tekkida kõrged trahvid ja lisatasud.

Kiirlaenu tagasimakse

Tagasimakse võimalused

Tagasimakse periood sõltub laenuandjast ja laenusummast, kuid tavaliselt on see vahemikus 3 kuni 72 kuud. Laenu tagasimaksegraafiku saate kokku leppida laenuandjaga.

Mida teha, kui teil on raskusi tagasimaksmisega

Kui teil on raskusi laenu tagasimaksmisega, peaksite võtma võimalikult kiiresti ühendust oma laenuandjaga. Nad saavad teiega koos leida lahenduse, mis aitab teil rahalisi raskusi ületada.

Kiirlaenualternatiivid

Traditsioonilised pangalaenud

Traditsioonilised pangalaenud on üks alternatiiv kiirlaenudele. Need võivad pakkuda madalamaid intressimäärasid ja pikemaid tagasimakseperioode, kuid nende taotlemiseks võib kuluda rohkem aega ja nõuda rohkem dokumente.

KKK

Mida tähendab mõiste "15 minutiga" kiirlaenude kontekstis?

15 minutiga viitab protsessile, kui laenutaotleja saab laenusumma enda pangakontole vaid 15 minuti jooksul pärast laenutaotluse edukat esitamist. Selle on võimaldanud kiirlaenude pakkujad, kes pakuvad kiirlaene interneti kaudu, mis võimaldab neil laenutaotlusi kiirelt töödelda.

Mis on "tagatiseta" laen?

Tagatiseta laen on laenutüüp, kus laenusaaja ei pea pakkuma mingit vara tagatiseks laenusumma tagasi maksmise eest. See tähendab, et kui laenusaaja ei suuda laenu tagasi maksta, ei ole laenuandjal õigust nõuda laenusaaja vara müümist, et katta laenujääki. See on üks põhjus, miks väikelaen on laenuturul populaarne, kuna see on tavaliselt tagatiseta.

Milline on "lepingutasu" roll laenamisel?

Lepingutasu on tasu, mida laenusaaja maksab laenuandjale laenuandmise protsessi eest. See hõlmab üldiselt laenutaotluse töötlemise kulusid, dokumentatsiooni ettevalmistamist ja laenulepingu sõlmimist. Kuigi see on tavaline praktika, võivad lepingutasu suurused erineda sõltuvalt laenuandjast.

Mis on "uus kiirlaen"?

Uus kiirlaen on laenutoodete kategooria, mis areneb vastusena laenuturu muutustele. See võib hõlmata pakkumisi parema intressimääraga, pikema tagasimakseperioodiga või suurema

Mis on "kodust lahkumata"?

Kiirlaen kodust lahkumata viitab võimalusele taotleda laenu mugavalt oma kodust, ilma et peaksite füüsiliselt panka või laenuandja kontorisse minema. Kiirlaene saab tavaliselt taotleda interneti teel, mis tähendab, et saate neid taotleda igal ajal ja igas kohas, kus on internetiühendus.

Mis on "laenusumma"?

"Laenusumma" viitab rahasummale, mida laenuandja laenab. Kiirlaenude puhul võib laenusumma olla suhteliselt väike, kuna need on mõeldud lühiajaliste finantsvajaduste katmiseks.

Mis on "lepingutasu"?

"Lepingutasu" on tasu, mida laenuandja võib nõuda laenulepingu sõlmimisel. See võib olla fikseeritud summa või protsent laenusummast.

Populaarseim laenud