Kiirlaen on kõige mugavam viis rahaliste laenude saamiseks. See laenuvõimalus sobib juhtudeks, kui raha on kiiresti vaja või kui tavapärase taotluse heakskiidumenetluse läbimine ei ole võimalik.

Laenuvõtja mugavuse huvides ja menetluse kiirendamiseks pakub enamik finantsettevõtteid laenu vormistamist Interneti kaudu. Sellise teenuse olemasolul piisab lihtsa registreerimismenetluse läbiviimisest, veebiankeedi täitmisest, tähtaja määramisest, vajaminevast summast ja taotluse saatmisest läbivaatamiseks.

Tavaliselt ei ületa taotluse läbivaatamise aeg ühte tundi, mille järel võib isik saada raha sularahas või sularahata viisil. Samamoodi toimub ka raha tagastamine, selleks ei ole vaja külastada ettevõtte bürood.

Vormistamise kiirus kompenseeritakse kõrgemate määradega. Üldjuhul ei ole kiirlaenuga saadud summad eriti suured ja tagasimaksetähtaeg võib olla vaid paar päeva. Selle tulemusena ei ole enammakstav summa liiga kõrge.

Seega on kiirlaen eriti kasulik sellistes olukordades, kui üpris kiiresti on vaja väikest rahasummat.

Firmad, mis annavad laenu, pakuvad lihtsaid ja läbipaistvaid tagasimaksmise skeeme. Klientidele pakutakse võimalust valida laenude tagasimaksmise mitme variandi vahel. Kiirlaenu tagasimaksmise personaalse graafiku koostamine annab tunnistust lojaalsusest laenuvõtja suhtes.

Populaarseim laenud