Rohkem infot

Tänu refinantseerimissüsteemile saab klient asendada vana laenu teisega, et saada endale maksimaalselt kasulikud tingimused või ühendada kaks laenu üheks. Selle funktsiooni abil saab märkimisväärselt vähendada igakuiseid laenumakseid. 

Teenuse kasutamise mugavused. 

Teenus pakub oma klientidele laenusid üpris kasulikel tingimustel, näiteks auto ostmiseks  on võimalik saada kuni 10 000  eurot protsendimääraga alates 14,5%, seejuures antakse raha igal juhul, sõltumata transpordivahendi seisukorrast. Kuid selle teenuse ainukeseks miinuseks on piirangud raha väljaandmisel: maksimaalseks summaks on määratud 10 000 eurot. Üldiselt ei sõltu laenu vormistamine laenu otstarbest ja see võtab vaid 15 minutit. Laenu saamise tingimused võivad muutuda olenevalt laenu otstarbest.

Rohkem infot

Te tahate saaada kõige kasulikumat protsendimäära?
Just sellist pakub sihtlaen, mille protsendimäär ei moodusta rohkem kui 14,9%. Selline protsent on enam kui mõistlik, võrreldes teiste finantsasutustega ja seda antakse kuni 5 aastaks. Laenu tähtaeg ei sõltu summast. See viitab sellele, et kliendil on õigus iseseisvalt määrata igakuise makse summa ja päev, mis sobib vaid temale.Selline variant on kahtlemata väga mugav, eriti nendele, kes ei saa palka kuu esimestel päevadel.

Kui kiiresti vaadatakse läbi taotlusi? Taotluse läbivaatamise protseduur hõlmab lihtsustatud taotluse esitamist pangakontoris või elektooniliselt Coop Panga kodulehel. Vastuse saab momentaanselt. Veel üheks iseärasuseks on laenu haldamine selle panga arveldusarvel, mille teeneid te kasutate. See tähendab, et ei ole vaja raisata aega uue arve avamisele. Raha laekumise aeg ei ületa tööpäevadel 72 tundi alates positiivse vastuse saamise momendist ja lepingu allkirjastamisest.
Kliendid, kes on kasutanud selle panga teenust, toovad välja lihtsuse, töötajate professinaalsuse ja kõikide opertasioonide kiiruse.

Rohkem infot

Serviisid, kust saab autot liisida, on enam kui küllalt. Kuid Mogole tasub oähelepanu pöörata järgmistel põhjustel: 

  • liisingu arvestatav tähtaeg.  72 kuuga võib võla tagasi maksta, end seejuures mitte milleski piiramata
  • esialgne sissemakse on 10%.Servis on valmis maksma 90%. Laenuvõtjal jääb vaid üle koguda kümnendik osa summast
  • taotluse kiire läbivaatamine. Otsuse saamiseks kulub vaid 30 minutit.Taotluse täitmine kodulehel.Ei ole vaja kuhugi minna ega järjekorras seista. Taotluse saab saata interneti teel, vormi võib täita pealehel
  • maksimaalne summa on 10 tuhat eurot
  • liisida saavad kõik, kellel on vanust vähemalt 18 aastat. Positiivse vastuse korral nõutakse vaid passi esitamist

Laenud Mogost.
Servisest võib saada raha ka muudeks eesmärkideks. Tuleb vaid oma transpordivahend tagatiseks jätta. Laenusumma ei tohi ületada 90% auto maksumusest, mille on kindlaks teinud spetsialistid.

Populaarseim laenud