Credit24

Credit24

Krediidikonto võimaldab teil arvutit või nutitelefoni rakendusi kasutades oma rahaasju ettevõtte veebisaidil teie isiklikul kontol uuel viisil hallata. See meenutab virtuaalset krediitkaarti, kuid mõningate nüanssidega. Piisab, kui registreerite endale kindla krediidilimiidi ja kasutate seda täielikult või osaliselt teile sobival ajal. Intressi makstakse ainult kasutatud vahendite eest ja tagastamine toimub minimaalsete igakuiste maksetena.

Credit24 krediidikonto iseärasused

Credit24 krediidikonto on üks populaarsemaid riigis. Vaatame, kui hea Credit24 krediidikonto on ja mille poolest see teistest sarnastest süsteemidest erineb.

Igal aastal detsembris ja juunis annab Finantsinspektsioon välja finantsteenuste turu poolaastaaruande, milles on toodud ära krediidivahendajad ja pangad. Viimaste andmete kohaselt on tagatiseta lühiajaliste tarbimislaenude pakkumisel suurim turuosa ettevõttel IPF Digitial OÜ, kuhu kuulub Credit24.

Taustteave

  •     Organisatsioonil on praegu üle 120 000 kliendi ja väljastatud on peaaegu 130 miljoni euro väärtuses laene.
  •     Ettevõtte juriidiline nimi on IPF Digital Estonia OÜ, töötajate arv on üle 60 inimese.
  •     Peakontor asub Eestis. Ettevõte tegutseb ka Soomes, Lätis ja Leedus. Eesti suunal on ametis 15 töötajat.
  •     Tagasimakseperiood on 3 kuni 60 kuud, maksimaalne limiit on 4000 eurot.

Credit24 krediidikonto plussid ja miinused

Võrdleme Credit24 tingimusi teiste organisatsioonide tingimustega: Monefit, FerratumBank, CreditStar. Esmalt vaatame plusse.

1. Lepingutasu ei ole
    Tarbijalaenude valdkonnas palutakse lepingu sõlmimisel sageli lepingu eest tasuda. See on üks levinumaid lisatasusid, mis teil tuleb kanda – lepingu maksumus on tavaliselt 7 kuni 75 eurot. Credit24 krediidikonto leping on tasuta. See on suur pluss.

2. Tasuta maksepuhkus
    See süsteem annab teile võimaluse puhkuse ajal maksed edasi lükata. Näiteks, jõulude või suvepuhkuse ajal planeerite lisakulusid. Kokkuleppel Credit24-ga võib järgmise makse 1 kuu võrra edasi lükata. SMSmoney, SMSraha, Laen.ee ja Ferratum maksepuhkust ei paku.

3. Komisjonitasu ei ole
    Credit24-s saab makseid teie isiklikule pangakontole üle kanda 24 tunni vältel ööpäevas, mis on oluline erinevus kiirlaenuga võrreldes. Tavaliselt, kui soovite oma virtuaalselt kontolt raha üle kanda isiklikule pangakontole, rakendatakse komisjonitasu. Credit24 maksed teie isiklikule kontole kantakse üle ilma vahendustasuta!

Ka teised süsteemid paistavad töötavat selles suunas: SMSmoney, SMS Laen.ee. Ferratumis on esimene ülekanne tasuta, kuid teisest ülekandest alates võetakse ülekantavalt summalt 3% vahendustasu.

IPF Digital Estonia OÜ

Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn, Eesti
klienditeenindus@credit24.ee
614 3400
http://www.credit24.ee/
Laenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
50 - 5000 €
3 kuu - 5 aasta
Soodne laen lühikeseks perioodiks!

Populaarseim laenud