Monefit

Monefit

Monefit Ltd. on rikka kogemusega ettevõte rahvusvahelises finantsmaailmas lühiajaliste laenude valdkonnas. Palju aastaid on ettevõte edukalt tegutsenud vaid Eesti piires. Selle tagajärjel võeti vastu otsus siseneda maailmaturule, pakkudes täiesti uut ja unikaalset klienditeenindust. Niimoodi tekkis mobiilse krediidilimiidi liin Monefit.

Mida see tähendab - mobiilne organisatsioon laenuvahendite väljastamiseks?

Monefit Estonia OÜ on valmis avama krediidikontot igale kliendile, kes võtab ettevõttega ühendust. Lisaks sellele pole krediidilimiidi avamise järel vaja vahendeid iga kord aktiveerida. See tähendab, et kui laenusumma ei ole üle kantud, siis ei pea kontot sulgema, kuna Monefit Group OÜ ees rahalised kohustused puuduvad.

Kõik rahalised tehingud toimuvad nutitelefoni kaudu, mis on klientide jaoks väga mugav. Vajamineva rahasumma laenamiseks pole enam vaja füüsilist panka taga otsida - on vaja vaid esitada internetis taotlus. Teisisõnu, Monefit mobiilne krediidilimiit toimib nagu krediitkaart.

Kuidas saan Monefit Line'ilt laenu?

Enamasti sõlmitakse leping kuni üheks kuuks. Laenu õigeaegse tagastamise korral tehakse lepingus märgitud perioodiks järgmised maksed. Tagasimakse tähtaeg võib olla kuni 1 aasta või võib see olla tähtajatu.

Millised laenusummad on Monefit’is saadaval

Sõlmides lepingu Monefit’iga on kliendil võimalik saada 50–3000 eurot. Üks oluline tegur veel - konto avamisel ei pea korraga kogu summat taotlema. Saab kontot avada ka tasuta ilma täiendavate investeeringuteta.

Klient saab igal ajal avada krediidilimiidikonto limiidiga 3000 eurot, kuid enne seda peab ta tõestama oma maksejõulisust eelmise laenu tagasimaksmisega.

Peamised põhjused, miks on kasulik võtta laenu Monefit Line'iga

MonefitCredit krediidilimiiti saavad kasutada ka teiste riikide kodanikud. Oluline tingimus on see, et klient on täisealine ja tal on positiivne krediidiajalugu teistes pankades. Taotleda saab igal ajal, kuna pank töötab ööpäevaringselt. See on kliendi jaoks väga mugav.

Monefit’i peamised eelised

 1. Laene registreeritakse ja hallatakse mugavalt mobiiltelefonis
  Kõiki laene jälgitakse spetsiaalse mobiilirakenduse abil. Lihtne ja mugav teenus arvestab aktiivse inimese tänapäevase eluviisi ja liikuvusega. Kõik saidil olevad teenused toimivad mobiilselt.
 2. Vahendeid kantakse välja kiirelt, ööpäevaringselt igal nädalapäeval / Vahendeid kantakse välja seitse päeva nädalas ööpäevaringselt
  Enamikul juhtudel kantakse laene välja 15 minuti jooksul. Kui pangakonto on sellistes Eesti pankades nagu Swedbank, SEB, LHV või Coop, sooritatakse tehinguid ka nädalavahetuse päevadel.
 3. Krediidikonto saate avada ja kasutada tasuta
  Monefit krediidilimiidi avamine ja haldamine on täiesti tasuta. Kuid selleks, et saada MonefitCredit’i kliendiks, peate läbima lihtsa identiteedi kontrollimise. Soovitame käia end tuvstamas Monefit Tallinna kontoris, kuid võite kasutada ka postkontorit. Pärast õnnestunud tuvastamist aktiveeritakse krediidikonto kohe.

Monefiti mobiilne krediidilimiit peamised tingimused:

 • Taotlust on lubatud esitada ainult üle 18-aastastele isikutele.
 • Laenu saavad ainult positiivse krediidiajalooga kliendid.
 • Taotluse saab esitada igal kellaajal, kuid seda vaadatakse läbi ainult kella 9.00–21.00.
 • Esmakordsel laenamisel peate oma isikut tuvastama Tallinna kontoris (või mõnes postkontoris)
 • Maksimaalne laenusumma on kuni 3000 eurot.
 • Tehingud sooritatakse 15 minuti jooksul.
 • Laenu tagasimakse tähtaega on võimalik ise valida.
 • Tavaline minimaalne sissemakse on 8%.

Monefit krediidiliini peamiseks eeliseks on see, et saate sama laenusummat uuesti kasutada, kuna pärast selle täielikku tagasimaksmist vabaneb limiit taas.

Monefit Estonia OÜ

Lõõtsa 5, 11415 Tallinn
info@monefit.ee
6 888 222
http://www.monefit.ee/
Laenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
50 - 3000 €
6 kuu - 5 aasta
Uudne lahendus online krediidi valdkonnas

Populaarseim laenud