Loe rohkem

Sõlmides lepingu Monefit’iga on kliendil võimalik saada 50–3000 eurot. Üks oluline tegur veel - konto avamisel ei pea korraga kogu summat taotlema. Saab kontot avada ka tasuta ilma täiendavate investeeringuteta.

Klient saab igal ajal avada krediidilimiidikonto limiidiga 3000 eurot, kuid enne seda peab ta tõestama oma maksejõulisust eelmise laenu tagasimaksmisega.

Peamised põhjused, miks on kasulik võtta laenu Monefit Line'iga

MonefitCredit krediidilimiiti saavad kasutada ka teiste riikide kodanikud. Oluline tingimus on see, et klient on täisealine ja tal on positiivne krediidiajalugu teistes pankades. Taotleda saab igal ajal, kuna pank töötab ööpäevaringselt. See on kliendi jaoks väga mugav.

Monefit’i peamised eelised

 1. Laene registreeritakse ja hallatakse mugavalt mobiiltelefonis
  Kõiki laene jälgitakse spetsiaalse mobiilirakenduse abil. Lihtne ja mugav teenus arvestab aktiivse inimese tänapäevase eluviisi ja liikuvusega. Kõik saidil olevad teenused toimivad mobiilselt.
 2. Vahendeid kantakse välja kiirelt, ööpäevaringselt igal nädalapäeval / Vahendeid kantakse välja seitse päeva nädalas ööpäevaringselt
  Enamikul juhtudel kantakse laene välja 15 minuti jooksul. Kui pangakonto on sellistes Eesti pankades nagu Swedbank, SEB, LHV või Coop, sooritatakse tehinguid ka nädalavahetuse päevadel.
 3. Krediidikonto saate avada ja kasutada tasuta
  Monefit krediidilimiidi avamine ja haldamine on täiesti tasuta. Kuid selleks, et saada MonefitCredit’i kliendiks, peate läbima lihtsa identiteedi kontrollimise. Soovitame käia end tuvstamas Monefit Tallinna kontoris, kuid võite kasutada ka postkontorit. Pärast õnnestunud tuvastamist aktiveeritakse krediidikonto kohe.

Monefiti mobiilne krediidilimiit peamised tingimused:

 • Taotlust on lubatud esitada ainult üle 18-aastastele isikutele.
 • Laenu saavad ainult positiivse krediidiajalooga kliendid.
 • Taotluse saab esitada igal kellaajal, kuid seda vaadatakse läbi ainult kella 9.00–21.00.
 • Esmakordsel laenamisel peate oma isikut tuvastama Tallinna kontoris (või mõnes postkontoris)
 • Maksimaalne laenusumma on kuni 3000 eurot.
 • Tehingud sooritatakse 15 minuti jooksul.
 • Laenu tagasimakse tähtaega on võimalik ise valida.
 • Tavaline minimaalne sissemakse on 8%.

Monefit krediidiliini peamiseks eeliseks on see, et saate sama laenusummat uuesti kasutada, kuna pärast selle täielikku tagasimaksmist vabaneb limiit taas.

Kiirlaen on kõige mugavam viis rahaliste laenude saamiseks. See laenuvõimalus sobib juhtudeks, kui raha on kiiresti vaja või kui tavapärase taotluse heakskiidumenetluse läbimine ei ole võimalik.

Laenuvõtja mugavuse huvides ja menetluse kiirendamiseks pakub enamik finantsettevõtteid laenu vormistamist Interneti kaudu. Sellise teenuse olemasolul piisab lihtsa registreerimismenetluse läbiviimisest, veebiankeedi täitmisest, tähtaja määramisest, vajaminevast summast ja taotluse saatmisest läbivaatamiseks.

Tavaliselt ei ületa taotluse läbivaatamise aeg ühte tundi, mille järel võib isik saada raha sularahas või sularahata viisil. Samamoodi toimub ka raha tagastamine, selleks ei ole vaja külastada ettevõtte bürood.

Vormistamise kiirus kompenseeritakse kõrgemate määradega. Üldjuhul ei ole kiirlaenuga saadud summad eriti suured ja tagasimaksetähtaeg võib olla vaid paar päeva. Selle tulemusena ei ole enammakstav summa liiga kõrge.

Seega on kiirlaen eriti kasulik sellistes olukordades, kui üpris kiiresti on vaja väikest rahasummat.

Firmad, mis annavad laenu, pakuvad lihtsaid ja läbipaistvaid tagasimaksmise skeeme. Klientidele pakutakse võimalust valida laenude tagasimaksmise mitme variandi vahel. Kiirlaenu tagasimaksmise personaalse graafiku koostamine annab tunnistust lojaalsusest laenuvõtja suhtes.

Populaarseim laenud