Bigbank

Bigbank

BIGBANK AS on kaasaegne firma, mis asuati 1992. a Eesti linnas Tartus.Tänaseks tegutseb pank Lätis, Eestis, Leedus, Rootsis, Hispaanias ja Soomes ning pakub oma teenuseid ka Austria, Saksamaa ja Hollandi turul. Organisatsioon on spetsialiseerunud pangaarvete avamisele, kiirhoiustele ning pakub ka turvalisi tarbimislaenusid.Tänaseks on BIGBANK Baltimaade universaalsete pankade seas suurim. 

Panga BIGBANK eelised võimaldavad tänu oma laiadele sidemetele ja suurtele ressurssidele läheneda igale kliendile individuaalselt. Paindliku ja kiire süsteemi tõttu loetakse panka  kõikide Balti laenuasutuste seas kiireimaks. Panga põhilised eelised on:

  • 2 % määraga kiirhoiused minimaalselt 500-eurose hoiusesummaga
  • universaalne laenusüsteem soodsate/atraktiivsete protsentidega
  • laenud vara tagatisel
  • sularaha väljastamine alates 8% aastas ettevõtete arendamiseks
  • hüpoteeklaenud alates 1300 eurost tähtajaga 15 aastat 9% aastaintressiga
  • refinantseerimise toimiv süsteem

Tänu refinantseerimissüsteemile saab klient asendada vana laenu teisega, et saada endale maksimaalselt kasulikud tingimused või ühendada kaks laenu üheks. Selle funktsiooni abil saab märkimisväärselt vähendada igakuiseid laenumakseid. 

Teenuse kasutamise mugavused. 

Teenus pakub oma klientidele laenusid üpris kasulikel tingimustel, näiteks auto ostmiseks  on võimalik saada kuni 10 000  eurot protsendimääraga alates 14,5%, seejuures antakse raha igal juhul, sõltumata transpordivahendi seisukorrast. Kuid selle teenuse ainukeseks miinuseks on piirangud raha väljaandmisel: maksimaalseks summaks on määratud 10 000 eurot. Üldiselt ei sõltu laenu vormistamine laenu otstarbest ja see võtab vaid 15 minutit. Laenu saamise tingimused võivad muutuda olenevalt laenu otstarbest.

Bigbank AS

Riia 2, Tartu 51004
info@bigbank.ee
731 1333
http://www.bigbank.ee/
Laenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
100 - 5000 €
6 kuu - 10 aasta
Soodsaima väikelaenuga pank Eestis!

Populaarseim laenud